Neler Yapıyoruz?

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecinde ki en önemli unsurdur. Kurumsal kimlik işletmenizin tanıtımında görünen yüzünüzdür. İşletmenizin kurumsallaşması ve ileri dönük tanıtım aşamalarında sizi en önde tutacaktır. Kurumsal Kimlik Çalışması yaptırırken işletmenizin kalitesini yansıtacak şekilde tasarım yapılmalıdır. Kullanılan renkler, grafikler, benzersiz olmalıdır. İşletmenizi en kaliteli şekilde temsil edecek tasarımlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailing & E-Bülten Tasarımı

İnternet kullanımının gün geçtikçe artması sebebiyleı ürün ve hizmetlerin son kullanıcılara tanıtımında e-mail pazarlama oldukça etkili olmaya başlamıştır. Toplu mail alanında rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız mutlaka kaliteli bir Mailing & E-bülten tasarımına sahip olmanız gerekir. Mailing & E-bülten tasarımı ile haber bültenleri, kampanya duyuruları, yeni çıkan ürün tanıtımları tarzında bültenler hazırlatabilir, dikkat çekici Mailing & E-bülten tasarımı ile satışlarınızı ve müşteri protföyünüzü artırabilirsiniz. Kreatif düşünen tasarım ekibimizin hazırladığı Mailing & E-bülten tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

360° Sanal ve Fuar Alanları Tasarımı

Fuar stantlarınızın tasarımını gerçekleştiriyor ve 360° incelemenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda dilerseniz fuarda kurulumundan sonra standınızın 360 derece sanal turunu oluşturuyor, müşterilerinizle paylaşmanızı ve sanal ziyaret gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Web Tasarımı

Gerek E-ticaret gerek kurumsal veya blog siteleri ile her sektöre ve kişiye özel tasarım hizmeti sunuyoruz.

3D Video Animasyon Tasarım

3D Tasarım

3D Tasarım kelime anlamı olarak, hayalini kurduğumuz nesnelerin veya mekânların 3 boyutlu tasarım olarak gerçek ölçülerde ve gerçek özellikleri ile oluşturulup hayallerimizin dijital ortama aktarılmasıdır. Sizd e aklınıza gelen projeleri 3 boyutlu bir ortamda yaratabilir ve geliştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey sıra dışı tasarım ekibimiz ile tanışmaktır.

Reklam Alanları Tasarımı

Banner (Display) Reklamlar, Sosyal Medya Reklamları, Influencer Pazarlama, Native Reklamlar, Video Reklamlar, E-Posta Reklamları, Mobil Reklamlar, PPC (Tıklama Başına Maliyet) Reklamlar, Remarketing, Pop-Up Reklamlar, Arama Motoru Reklamları (SEM & SEO) gibi dijital reklam çeşitleri ortaya çıkmıştır. Dijital reklam stratejileriniz pazarlama amacınızı destekleyecek düzeyde olmalıdır. En sık tercih edilen reklam türünü de göz önüne alarak dikkat çekici, özgün görseller ile reklam kampanyalarınızı başlatmalısınız. Her reklam alanına özel, sektörünüze ve içeriğinize uygun tasarım çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya da içeriği fark etmemizi sağlayan en önemli etken sosyal medya tasarımlarıdır. Görsel ne kadar dikkat çekici olursa içeriğinizde etkileşim alır. Paylaşacağınız her görselin özenle tasarlanması gereklidir.

Dijital Katalog Tasarımı

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi kaliteli ve etkileyici görseller ile dijital bir katalog yapısında interaktif şekilde sunmak ister misiniz? Matbaa olarak hazırlanan kataloglarınızı bilgisayar ortamında dijitale dönüştürüyoruz.

Sizde Tempa Reklam Dünyasıyla Tanışın!

Markanızı birlikte büyütelim. Tüm dijital baskı işlemlerinizi en kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?