Mailing & E-Bülten Tasarımı

Google (Ads) Reklam Yönetimi

Mailing & E-Bülten Tasarımı Nedir?

Mailing şirketlerin müşterileri ile iletişim kurmak için kullandıkları bir yöntemdir. Müşterilere pazarlama yapmak ve bilgilendirme mesajları göndermek için kullanılır.

Mailing Hazırlama

Bir mailing sistemi kurabilmek için öncelikle istediğiniz ilgi alanına ve uygun profillere uyan kişilerin mail adreslerine sahip olmalısınız. Bu adreslere sahip olmak için genelde iki farklı yol izlenir. Bunlardan ilki bir web sitesine e-posta bülteni formu eklemektir. Buraya kişiler kendileri mail adreslerini verirler ve sizin belirlediğiniz şartlar dahilinde sizden mail alırlar. Bir diğer mail listesi ele geçirme yöntemiyse satın almaktır. Bazı çok fazla kullanıcı sayısına sahip web siteleri, sistemlerine üye olan bu kişilerin mail adreslerini belli bir ücret karşılığında liste halinde satışa çıkarabilir.

Mailing Nasıl Gönderilir?

Mailing çoğunlukla bir web sunucusu (tercihen e-posta sunucusu) aracılığıyla gönderilir. Bu sunucuların yardımı sayesinde birçok kullanıcıya aynı anda yüzlerce hatta binler mail gönderimi yapılabilir. Daha küçük listeye sahip olan sistemler ve sitelerse genelde 3.parti e-posta yazılımlarını kullanır. Örneğin FeedBurner aracılığıyla web sitenize bir form ekleyip, bu forma üye olan kullanıcılara otomatik olarak mailler gönderebilir veya sistem üzerinden özel bir mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
Mailing & E-Bülten Tasarımı

Neler Yapıyoruz?

internet kullanımının gün geçtikçe arttığı ürün ve hizmetlerin son kullanıcılara tanıtımında e-mail pazarlama oldukça etkilidir. Toplu mail alanında rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız mutlaka kaliteli bir Mailing & E-bülten tasarımı sahip olmanız gerekir. Mailing & E-bülten tasarımı ile haber bültenleri, kampanya duyuruları, yeni çıkan ürün tanıtımları tarzında bültenler hazırlatabilir, dikkat çekici Mailing & E-bülten tasarımı ile satışlarınızı ve müşteri protföyünüzü artırabilirsiniz. Ürünlerinizin, hizmetlerinizin mailing formatında tasarlanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kreatif düşünen tasarım ekibimizin hazırladığı Mailing & E-bülten tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Kreatif düşünen tasarım ekibimizin hazırladığı Mailing & E-bülten tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?