Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecinde ki en önemli unsurdur.

Kurumsal kimlik işletmenizin tanıtımında görünen yüzünüzdür. İşletmenizin kurumsallaşması ve ileri dönük tanıtım aşamalarında sizi en önde tutacaktır. Kurumsal Kimlik Çalışması yaptırırken işletmenizin kalitesini yansıtacak şekilde tasarım yapılmalıdır. Kullanılan renkler, grafikler, benzersiz olmalıdır. İşletmenizi en kaliteli şekilde temsil edecek tasarımlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Tempa Reklam olarak daima en en iyi yakalamaya çalışıyoruz. Kurumsal Kimlik Tasarımı olarak birçok hizmetimiz mevcuttur.

Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci

Tasarım süreci nasıl yürütülür ? Nelere Dikkat edilmesi gerekenler Nelerdir?

1.

stratejik planlama

Kurumsal kimlik tasarımında öncelikle firmaların ihtiyaçları ve özellikleri analiz edilerek bir stratejik planlama hazırlanır.

2.

Logo Hazırlama

Hazırladığımız planlama doğrultusunda firmalar için en uygun renk ve tasarımların kullanıldığı logo hazırlanır. Logolar 7-8 farklı tasarım ile onay için müşteriye sunulur.

you-x-ventures-X8H8vPcelPk-unsplash.jpg
you-x-ventures-6WR1FmbVbUE-unsplash.jpg

3.

Revizyon

Firma değiştirilmesini istediği yerleri ve hangi tasarımı beğendiğini bize ileterek onay verdikten sonra diğer kurumsal kimlik çalışmalarına geçilir.

4.

Onay ve Baskı işlemleri

Firmanın isteklerine göre antetli kağıt, kartvizit ve diğer kurumsal kimlik çalışmaları hazırlanarak onaya sunulur.Son onay alındıktan sonra talep doğrultusunda baskı işlemi gerçekleştirilir ve tüm çalışmalar müşteriye teslim edilir.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Markanızı birlikte büyütelim

Tempa Reklamın yaratıcı tasarım dünyasıyla tanışmak için sizde formu doldurun sizi arayalım

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?