FENER TABELA

Fener Tabela nedir?

Fener Tabela 2 çeşittir.

Işıklı ve Işıksız Olarak tasarlanır. Işıklı Fener Tabela dış mekanlarda, görselliği şık hale getirmek içinde kullanılabilir. Işıksız Tabela ‘ da ise dış ve iç mekanlarda da kullanılır

Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile rağbet görmektedir. Bu nedenle fener tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın bilinirliliğini artırabilirsiniz. fener tabela fiyatları Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan tabela çeşitleri dış mekan da kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.
Bununla birlikte, bu özellikle barlar, restoranlar, kafeler, marketler gibi açık hava mekanlarına sahip işletmelerde tercih edilir. Çift taraflı, tek taraflı, aydınlatma, asılı, duvara monte ve direğe monte kurulum fonksiyonları sayesinde istisnasız herhangi bir alana uyum sağlayabilir.

Işıklı tabela daha çok dış mekanlarda ışıksız tabela iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. Çok sık kullanılan bu tabela modeli hem düşük masraflı hem de düşük boyutlu bir kullanım oluşturmaktadır. Bu tabela açık hava reklamcılığında en çok rağbet gören tabela çeşididir. Bilhassa ışıklı tabela daha dikkat çekici ve estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Fener tabelalar; Dönen tabela, yuvarlak tabela, çift taraflı tabela,yuvarlak tabela fiyatları, fener tabela fiyatları olarak da bilinir.

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?