3D TASARIM

Hayallerinizi Dijital Ortama Taşıyoruz

3D Tasarım
3D Tasarım

Neler Yapıyoruz?

3D Tasarım

Fikirlerinizi Şekillendiriyoruz

(3D Tasarım ) 3 Boyutlu görsellerle fikirlerinizi şekillendirebilir, farklı alanlara iletebilir, belgeleyebilir, analiz edip, paylaşabilirsiniz.

3D Tasarım

Hayallerinizi Elektronik Ortamda Görün

Yapmış olduğumuz tasarımlarımızla yapmayı planladığınız projeleriniz elektronik ortamda bire bir ölçülerinde gerçekten varmışçasına inceleyebilir ve değişiklik yaptırabilirsiniz.

3D Tasarım

Profesyonel

General olarak 3 boyutlu modellemede sunduğumuz hizmet müşteri için finansal bir plan hazırlamak ya da müşterinin finansal amaçları ve hedeflerini baz alarak danışmanlık sağlıyoruz.

3D Tasarım

Tasarım Prensibimiz

Çalışma şeklimiz daima müşteriyi hedeflerine ulaştırma ve sorunlarını giderme odaklıdır. Bu doğrultuda müşterinin üç boyutlu projesini iyi tanır, bir plan hazırlar ve süreç boyunca daima bilgi alışverişinde bulunuruz.

3D Tasarım

3D Tasarım Nedir?

3D Tasarım kelime anlamı olarak, hayalini kurduğumuz nesnelerin veya mekanların 3 boyutlu tasarım olarak gerçek ölçülerde ve gerçek özellikleri ile oluşturulup hayallerimizin dijital ortama aktarılmasıdır.

Biz bu alanda sizlere endüstriyel ürün tasarımı, elektronik ürün tasarımı, ev gereçleri tasarımı, kamu teknolojileri, endüstriyel ekipman tasarımı, medikal ürün tasarımı, kent mobilyaları ve aydınlatma tasarımı, obje tasarımları, mobilya tasarımı vb. gibi birçok alanda 3 Boyutlu tasarım hizmeti sunuyoruz. 3 boyutlu görselleştirme ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 3 boyutlu tasarım hizmetini işinde profesyonel tasarım ekibimiz ile sunuyoruz. 3D modelleme için belirli programlara ihtiyaç duyulmaktadır

Sizde aklınıza gelen projeleri 3 boyutlu bir ortamda yaratabilir ve geliştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey sıra dışı tasarım ekibimiz ile tanışmaktır.

3 boyutlu tasarım mı yaptırmak istiyorsunuz? Sizde Tempa Reklam’ın eşsiz 3 Boyutlu tasarımlarıyla tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Formu Doldurun sizi arayalım ücretsiz teklif fırsatından yararlanın…

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?