Promosyon Ürünler

Tekstil Ürünleri

Promosyon Ürünler, firmanızın veya şirketinizin bilinirliğini ve hizmet faaliyetlerini tanıtıcı reklam araçları olarak kullanılabilir en etkili yöntemlerden biridir. Promosyon Ürünlerde tekstil ürünlerinin bere , atkı, şapka, tişört, elyaflı yelek, yelek, mont , bez sırt çantası vb. gibi  birçok ürüne baskı yapılabilmekte ve firmanızın sık kullanılan bu ürünlerde tanıtımı yapılabilmektedir.

Dijital Ürünler

Tempa Reklam olarak Android ve iOS Uyumlu Kablo , Powerbank, usb bellek ,USB FLASH BELLEK, olarak dijital, usb flash bellek, powerbank, ses sistemleri ve akıllı saatler vb. tüm ürün kategorilerinde stoklarımızda mevcut olarak hizmet vermekteyiz. Tüm bu ürünlerin baskısını, dilerseniz tedarikini, dilerseniz var olan ürünlerinize dilediğiniz doğrultuda yapmaktayız. Özellikle kurumların, kurumsal firmaların ve bir çok müşteri grubuna hitap eden bu ürün grubu oldukça kullanışlı ürünler içermektedir. Firmanızı veya şirketinizin tanıtımını son derece güzel bir şekilde duyurabilir bir reklam aracıdır.

Ofis Ürünleri

Ofiste çok sık kullanılan kalem, kalemlik, masa üstü kalemlik seti, çanta, bloknot, masa üstü dizaynır, vb. birçok ürünün firmanızın tanınırlığını ve reklamını yapmayı sağlayan bir çok ürün Tempa Reklam olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz

Picture of SWEATSHİRT

SWEATSHİRT

Picture of MASA TAKVİMİ

MASA TAKVİMİ

Picture of BEZ ÇANTA

BEZ ÇANTA

Picture of MASA ÜSTÜ SET

MASA ÜSTÜ SET

Picture of AŞK KUPASI

AŞK KUPASI

Picture of TİŞÖRT

TİŞÖRT

Picture of BASKILI YASTIK

BASKILI YASTIK

Picture of MOUSE PAD

MOUSE PAD

Picture of TAKVİMLİ AYRAÇ

TAKVİMLİ AYRAÇ

Picture of BASKILI ŞAPKA

BASKILI ŞAPKA

Picture of KÜP BLOKNOT

KÜP BLOKNOT

Picture of HEDİYE KUTUSU

HEDİYE KUTUSU

Markanızı Birlikte Büyütelim

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?