ÇATI TABELASI

Çatı tabelası; bugünün koşullarına uygun ışıklı veya ışıksız dış mekan reklamcılığı için modern, en şık bir tabela modelidir.

Çatı tabelaları yüksek alanlara monte edildiğinde diğer tabelalara göre daha fazla kişi tarafından görülür. Bu tabelalar tasarım ve büyüklük olarak kolay görünür. Bu tabela çeşidi, binaların, mağazaların veya dükkânların çatılarına yaptırılan büyük ölçekli reklamlardır.

Işıklı  Çatı Tabelaları, Işıksız Çatı Tabelaları, bina tabelası, Neon Çatı ve Led Işıklı Tabelaları gibi uygulamaları uzman ekibimiz ile montaj yapıyoruz. Reklamın amacına ve hedefine yönelik modern tasarımlarını Çatı tabelası oluşturur.

İmalat aşaması; 

Teknik çizimi yapılan çalışma harf boyutuna göre uygun malzeme kalınlığı  (0,60mm, 0.80mm, 1mm, 1,5mm, 2mm ve 3mm) seçilerek router yardımıyla kesilerek imalata hazır hale getirlir. İmalatın bir sonraki aşamasında yapılacak harflerin yan bant kalınlığı ve yüksekliği harf boyutuna göre ayarlanır. Harflerin dönüş noktaları bilgisayarda program yardımıyla hesaplanarak özel derz frezesi ile yan batların kanalları açılır. Daha sonra ilk olarak derzlerin açıldığı noktalardan özel bir kaynak makinesi ile puntalanarak harfin her tarafı uygun şekilde kaynatılır ve harflerin ön imalatı tamamlanmış olur. Yarı mamül olarak hazırlanan çatı tabelası harfleri gerekli temizlik ve polisaj işlemi uygulandıktan sonra istenilen renge göre elektrostatik boya yapılır. Daha sonra aydınlatma hesabı yapılarak ledleri döşenir. Bu işlemden sonra harflerin üzeri uygun kalınlıktaki pleksi malzemeler özel tasarım bağlantı tırnakları vasıtası ile bağlanarak harflerin imalat aşaması tamamlanmış olur. Çatı Tabelası ile markanız yükseklerde olur. Bilinirliliğiniz artar.

Bu şekilde üretilen harflere , çatı tabelası, ışıklı çatı tabelası , mazgallı tabelaışıksız çatı tabelası, büyük tabela de denmektedir.

Uygulama aşaması; Uygulamanın yapılacağı alanda daha önceden statik hesabı yapılmış çelik konstrüksiyon taşıyıcı kaidelerin montajı yapılır. Daha sonra harfler bu taşıyı profil üzerine uygun şekilde montaj yapılarak uygulama işlemi tamamlanmış olur. Uygulama esnasında çıkabilecek sorunları profesyonel ekibimiz ile en uygun, en pratik ve en hızlı şekilde ulaşarak neticelendiririz. Kalite ve titizliğin ürünü reklam tabela çalışmalarımızı sizler için üretiyoruz.

Kaliteli ve profesyonel tabela projelerimizde birlikte çalışmak dileğiyle..

Proje Montaj Videosu

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?