Google (ADS) Reklam Yönetimi

Google (Ads) Reklam Yönetimi
Google Reklamlarınızı Aynı Gün Yayınlayın

Google Reklamlarınızı Aynı Gün Yayınlayın.

Google Reklam Yönetimi ile Google’da arama yapan potansiyel müşterilerinizin karşısına sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda karşılarına çıkarın! Doğru anahtar kelime hedeflemesi ile potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın.

Kullanıcılar reklamlarınıza tıklamaz ise hiçbir ücret ödemezsiniz. Yalnızca sonuçlar ve tıklamalar için ödeme yaparsınız. Tempa Reklam Uzman ekibimiz ile alakasız tıklamaların takibini yaparak gereksiz maliyetlerin oluşturulmasını engelliyoruz. Tıklama olmazsa ücretlendirme de yok. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve en dijital yolu Google Adwords Reklamlarıdır.

Google (Ads) Reklam Yönetimi
Google (Ads) Reklam Yönetimi
Google Ads Reklam Yönetimi

Sizlere en iyi reklam yönetim çözümleri sunuyoruz.

Google Ads (AdWords) ile, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Google ADS nin sunmuş olduğu farklı reklam modelleri arasından işletmenize uygun reklam modellerini seçerek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle ve dönüşüm oranları ile başarı kaçınılmazdır. Google ADS Reklamları sürekli analiz edilip değişken stratejiler uygulanması gereken bir yapıdadır. Google Analytics, Google Merchant Center (E-Ticaret), Google Search Console gibi bir çok servis Google ADS ile paralel olarak olarak çalışmaktadır. Profesyonel Google ADS Reklam Uzmanlarımız ile çalışmak işletmenize yüksek dönüşüm sağlayacaktır.

Neler Yapıyoruz?

Google araçlarında birçok kampanya kurgusu ve reklam modelleri mevcuttur. Bizler Tempa Reklam Ajansı olarak sektörünüz ile ilgili rekabet analizi, anahtar kelime analizi ve sentezlemesi ile doğru anahtar kelimeler ile doğru kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.  ‘Şeffaflık’ prensibimiz ile Google Adwords reklamlarınızı yönetirken kendi Google Adwords hesabınızı ajansımızın Müşteri Yönetimi hesabına bağlıyoruz ve tüm reklam çalışmalarımızı , maliyetleri ve TBM ve BGBM verilerinizi kendi Adwords hesabınızdan izleyebiliyorsunuz. Sizde Google Partner Ajans ile çalışarak üst sıralarda yer almak için ister misiniz? Google ADS Reklamlarında profesyonel destek almak lütfen aşağıdaki Online Formu doldurabilir, dilerseniz WhatsApp ile destek alabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizi arayabilirsiniz.  Profesyonel Google Reklam Uzmanlarımız en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Şimdi direksiyonu bize bırakın siz sadece reklamlarınızın bütçesini belirleyin, arkanıza yaslanın ve müşterilerinizden gelen talepleri karşılayın.

Pazarlama ipuçlarımızı kullanarak başarıya giden yolu açın

TEMPA Reklam olarak Google Ads Reklam Yönetimi verirken en detaylı çalışmaları yaparak size en uygun çözümü sunuyoruz.

Düşük Maliyet

Ürün veya Hizmetlerinizi tanıtırken paranızı Yönetmenizi ve düşük maliyetle daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız hedeflenir.

Verimliliği Arttırma

Doğru müşteri tabanını bulmak için ülkeleri, bölgeleri, şehirleri, bölgeleri ve hatta daha dar alanları bularak ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmayı planlarız.

Gelirlerinizi Artırmak

Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün

Hesap Yönetimi

Yönetici Hesabı Üzerinden Tüm Alanları Kontrol Ederek Anahtar Kelime Planlaması, Negatif Anahtar Kelime Planlaması, Reklam ve Kampanya Yönetimi, Kitle ve Anahtar Kelime Bütçe Tanımlamaları gibi süreçleri takip ederiz.

İşletmenizi Büyütün

Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün.


Raporlama ve Analiz

Reklamcılık ve pazarlama stratejilerine kolayca rehberlik edebilmeniz için kampanyanızdaki tüm verileri haftalık yada Aylık Raporlama İle Size Neler Yaptığımızı Grafikler Eşliğinde Sunuyor, Yapılan Çalışmanın Nasıl İlerlediğini Size Gösteriyoruz.

Dijital Dünyanın Kapılarını Aralayın

Müşterilerimize Endüstriyel, Teknik ve Yaratıcı Deneyimler Sağlıyoruz

Tempa Reklam otomatik pazarlama departmanınızı yapay zeka ve reklamları sizin için optimize edebilecek 24 saat destek olarak düşünün. Akıllı reklam platformumuzla, 5 dakikadan daha kısa bir sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.Google Adwords ve Reklam Danışmanlığı işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirip Google Adwords ve Reklam Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Google (ADS) Reklam Yönetimi
size en uygun paketi seçin

Google Adwords Paketlerimizle Satışlarınız ve Marka Bilinirliğiniz Artsın

Aylık paket hizmetlerimiz

Başlangıç

1449

/ay
Profesyonel
Sitenize 500 ile 2.700 arası yeni ziyaretçi ve potansiyel müşteri kazanın**

STANDARD

2449

/ay
Profesyonel
Sitenize 1000 ile 5750 arası yeni ziyaretçi ve potansiyel müşteri kazanın**

Profesyonel

4999

/ay
Profesyonel
Sitenize 3000 ile 9000 arası yeni ziyaretçi ve potansiyel müşteri kazanın**

Premium

9999

/ay
Profesyonel
Sitenize 10.000 ile 40.000 arası yeni ziyaretçi ve potansiyel müşteri kazanın**
Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads Hakkında Merak Ettikleriniz

Google Ads açık artırma programı geçerlidir. Reklam yönetimi hesabınızda, Google’da görüntülemek istediğiniz anahtar kelimeleri ve her bir tıklama için ödemek istediğiniz fiyatı girin. (Daha uygun fiyatlı bir fiyata daha fazla kullanıcı çekmek için anahtar kelimeler seçmenize yardımcı olabiliriz ve Google web sitesinde istediğiniz sayıda anahtar kelimeyle ana sayfaya girebilirsiniz.) Diğer rakiplerin yanı sıra, tıklama başına ödenen fiyat en yüksektir . (Örneğin: 1 TL ilk sırada ve 0,5 ikinci sırada yer almaktadır. Maaş, işletmenin genel mantığını tanımlamak için sembolik olarak verilmektedir.)

Reklamınız Google arama sonuçlarında göründüğünde, ödeme yapmanız gerekmez. Potansiyel müşteriniz web sitenizi ziyaret ettiğinde veya cep telefonunuzdaki reklamdaki “arama” düğmesini tıklayıp sizi aradığında ücretlendirilirsiniz. Başka bir deyişle, reklamlarınızın çalışması için ödeme yapmanız gerekir. Günlük bir bütçe belirleyebilirsiniz. Günlük bütçeniz tükenmezse, önümüzdeki birkaç güne aktarılacaktır. Google’ın gelişmiş filtreleri sayesinde kötü amaçlı tıklamalar geçersiz olur ve borçlandırılmaz.

Bir reklam yönetimi hesabı aracılığıyla 7/24 ödeme yapmak için bir banka veya kredi kartı kullanabilirsiniz. Ödeme ekranı SSL ve 3D güvenlidir. Kredi kartınız kaydedilmedi. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Banka veya kredi kartına ek olarak, banka havalesi / elektronik transfer ile de ödeme yapabilirsiniz. Faturanız elektronik dosyalama fatura sistemi tarafından otomatik olarak düzenlenir ve ödeme yapıldıktan ve sistem için fatura bilgilerini tanımladıktan hemen sonra e-posta adresinize gönderilir.

Reklamlarınızı mobil ve masaüstü cihazlarda yönetebiliriz veya her zaman destek sağlayabiliriz. Reklam yönetimi hesabınızdan tıklamaları, reklam gösterimlerini ve tüm maliyetleri izleyebilirsiniz. Yeni anahtar kelimeler ekleyebilir ve konum ve saat gibi birçok ince ayarı kolayca yapabilirsiniz. Reklamları istediğiniz zaman durdurabilir veya devam ettirebilirsiniz. Ayrıca, reklam yöneticimizden hesap yönetimi için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Türkiye saati ile hafta içi 09:00 – 18:30 ve Cumartesi 09:00 – 14:00 arası hizmet veriyoruz. Bu saatler içerisinde 0216 489 35 35 ve 0549 380 8557 nolu telefonlar üzerinden ve [email protected] e-posta adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?