Duvar Tabelası

Duvar Tabela Nedir?

Reklam ve Tabela, çeşitli satış ve hizmet şirketleri için gerekli koşullardan biridir. Tabela tanıtım faaliyetlerinin iyi gösterilmesi, hizmet kuruluşunun satışlarını büyük ölçüde etkileyecektir. Reklam vermenin birçok yolu vardır. Bu yollarla önce Dijital Pazarlama gelir. Sanal reklamlara ek olarak, birçok farklı gerçek reklam vardır. Bu reklamlar çeşitli broşürler, kitapçıklar ve boyut işaretleridir. Duvar Tabelası gibi çeşitli tabelalar taşır ve büyük boyutu LED tabelalar, neon tabelalar, solmuş tabelalar ve hatta vinil tabelalar gibi insanların dikkatini çekmiştir. Bunu diğer sembol türlerinin daha büyük bir versiyonu olarak düşünebiliriz.

Günümüz de bilinen duvar tabelaları şöyledir; Alüminyum duvar tabelası, ahşap duvar tabelası, kompozit duvar tabelası, pirinç duvar tabelası, pleksi duvar tabelası, vinil germe duvar tabelası, neon duvar tabelası.

Tempa Reklam da Çatı ve duvar tabelalarının fiyatı kullanılan malzemelere göre değişmektedir. Tabelaların fiyatları tabelaların toplam boyutuna ve diğer özelliklere göre değişir. Çatı ve duvar tabelaları her türlü olabilir. Neon veya LED ışıklardan streç tuvalli tabelalara kadar birçok çeşidi var. Duvar tabelalarının rüzgara karşı dayanıklıdır.

Duvar Tabela Çeşitleri

Ahşap tabelası üretiminde çam kereste ve çam masif panel kullanmaktayız. Ahşap, eskiden beri evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde genellikle iç dekorasyon ve mobilya olarak kullanmış olduğumuz bir ürün iken, günümüzde özellikle son birkaç yıldır firmaların, Butik Otellerin, Mağazaların, Cafe ve Barların seçmiş olduğu bir tabela çeşidi grubuna girmiştir. Ahşap yüzyıllardır yapı sektöründe yer alan doğal ve sıcak bir malzemedir. Eğer düzenli bakımı yapılırsa zaman içinde kaybolmaz, yıllar geçtikçe yaşar ve yaşama değer katar. İç mekan ve dış mekanda kullanılmak üzere ahşap duvar tabelası üretimi yapmaktayız. Dış mekan için ürettiğimiz ahşap tabelalarda ithal koruyucu vernik kullanılmaktadır bu sayede tabelada uzun ömür sağlanmaktadır. Çam dışında meşe, irokko, vb. ahşaplar ile de dekoratif ahşap duvar tabelası yapıyoruz.   Ahşap Duvar tabelası iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Müşterilerimiz Tempa Reklam olarak yaptığımız ahşap tabela çeşitlerimizden çok memnun kaldılar.

Sizde ahşap tabela çalışmanızı Tempa Reklam üretim ve montaj ekibiyle yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Metin veya logo resimleri gibi uygulamaların tabelada yapıldığı tanıtım veya yönlendirme tabelaları için genel bir ihtiyaçtır. En yaygın olarak kullanılan sistem, Alüminyum Duvar Tabelası dediğimiz tabela çeşididir.

Sizde ahşap tabela çalışmanızı Tempa Reklam üretim ve montaj ekibiyle yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Pirinç Harfler döküm yolu ile hazır olarak imal edilir belirli ölçülerde ve belirli yazı karakterlerine sahiptirler. Tırnaklı ve düz karakterler olmak üzere iki grupta üretimi yapılmaktadır. Günümüzde pek kullanılmamasına rağmen halen kullanıldığı bazı özel yerler mevcuttur. Genelde sac veya ahşap üzerine vida yardımı ile birleştirme yapılır. Ahşap üzeri montajı yapıldıktan sonra duvara montajı yapılır. Sizde pirinç asit indirme tabela yaptırmak istiyorsanız bizi arayıp istediğiniz ölçüleri bildirip fiyat teklifi alabilirsiniz

Sizde ahşap tabela çalışmanızı Tempa Reklam üretim ve montaj ekibiyle yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Vinil germe duvar tabelası imalat yöntemine göre ışıklı ve ışıksız olarak imal edilebilir. Firmanızın çevresindeki potansiyel müşteri sayınızı arttırmak için, kullanılan en yaygın tabela çeşididir. Temizlik bakımından da asla zorluk çıkartmayan ışıklı vinil germe tabelalar, duru su ve fırça yardımı ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Vinil Germe Duvar Tabelası Işıksız vinil streç logosu aydınlık olmayan vinil streç işaretlerinin üretimi şirket gereksinimlerine göre değişir. Hedeflerinizi geliştirmek ve deneyimlerinize her gün yeni hedefler eklemek için uzman ekibimizle birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz. Düşündüğünüz tasarımı paylaşarak, çeşitli iklim koşullarına uygun, aydınlık olmayan vinil streç tabela hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Vinil Germe Duvar Tabelası kaliteli uygun fiyat seçenekleri ile bizden fiyat almadan tabela yaptırmayın hemen teklif al.

Sizde ahşap tabela çalışmanızı Tempa Reklam üretim ve montaj ekibiyle yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Neon tabela reklamcılık alanının tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünüdür. Renkleri ile gecelere ayrı bir hava katan neon tabela çeşitleri yıllardır vazgeçilmez tabela modeli arasına girmiştir. Neon tabelalar aydınlatma sektöründe, televizyon tüplerinde, paratonerlerde, dalga metre tüplerinde ve yüksek voltaj göstergelerinde kullanılır.

Neon Tabelaların kullanım süresi 7 ve 13 yıl arasında değişiklik gösterir. Bu durum neon tabelanızın devamlı açık kalmasıyla ilişkilidir, ayrıca trafolarının ömrü de 3-5 yıl gibi rakamlar arasında değişiklik gösterebilir.

Neon 360° ışık yayar. Yazının önü gibi arkasını da aydınlatır.

Neonla yapılan tabela sıradan değildir. Neon tabelalı mekan, diğer mekanlardan anında farklı görünür.

Sizde ahşap tabela çalışmanızı Tempa Reklam üretim ve montaj ekibiyle yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Kompozit (Alikobant) Duvar Tabelası

Kompozit (Alikobant) oyma duvar tabelası reklam tabela sektöründe  en şık ve uygun fiyatlı tabela çeşidi olarak bilinir. Kompozit (Alikobant) Oyma Duvar Tabela pleksi, alüminyum, paslanmaz harfler  firmanızı, ofisinizi temsil edebilecek tasarımların oyulmasıyla oluşturulan tabelalardır. Bu tabelalar fazlasıyla tercih edilmektedir. Özellikle dikkat çekmesi, tabelanızdaki kelimelerin uzak mesafeden de rahatlıkla okunabiliyor olması sebebi tercih edilme nedenlerinden bazılardır. Bir firma olarak tabelanız dikkati çekiyor, firma isminiz uzaktan fark ediliyor ve logonuz belirgin bir şekilde tabelanızda tasarlanmış ise bu sizleri hedef müşterilerinize daha da yaklaştıracaktır. Bizler potansiyel müşterilerinizin sizleri keşfedebilmesi, görebilmesi ve akıllarda kalabilmeniz için yaptığımız kompozit (Alikobant) oyma duvar tabelalarınızı özenle üretiyor ve montaj yapıyoruz.

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?