Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Neden Önemlidir?

SEO; Search Engine Optimization, Türkçe anlamı ‘Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)’ dur. Seo yenilikçi ve sürekli yükselen bir dijital pazarlama stratejisidir. İlgili anahtar kelimelerin ile arama motorlarında ilk sayfaya ilk sıraya yükselme şeklidir. Bugün reel reklamlara ayırdığınız daha az reklam bütçesiyle daha fazla potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en yaygın yöntemidir.

Öne geçin

Arama Motoru Optimizasyonu Başarının Temelidir

Arama motoru optimizasyonunun en büyük avantajlarından biri, hızlı bir şekilde geri bildirim almasıdır. Bunun nedeni, markanın doğrudan hedef kitleye ulaşmasını sağlamasıdır. Diğer önemli avantaj, marka pazarlamanızın yatırımını SEO işlemleriyle daha karlı hale getirmesidir.

Tüketici ağınız, marka imajınız ne kadar güçlü olursa olsun günümüzün teknolojisine ayak uydurmalısınız. Doğru rakip analizi ile rakiplerinizden farklı ve bir adım önde olmalısınız. İşte bu noktada SEO devreye giriyor.

Web sitenizin hatta markanızın arama motorlarıyla dost ve barışık olması ya da organik arama sonuçlarında ilk sayfalarda, en doğru formatta, en doğru tanımlarla ve tercihen ekranın «above the fold» alanın tamamını kaplayarak yer almasını sağlama sanatıdır.

SEO, sadece belli başlı anahtar kelimeler için ilk sayfalarda yer almak değildir.

Aynı zamanda, markanızın arama sonuç sayfasında doğru bir formatta ve «above the fold» (yani görünen üst alanında) alanı kaplayarak yer alması başarısıdır. Dolayısıyla, rakiplerinize üst alanda bırakmama sanatıdır.

 

Birlikte Başaralım

Hemen Başvurun Yükseklerde Olmanın Tadını Çıkarın

Google (Ads) Reklam Yönetimi
SEO ile Kazanmaya Hazırlanın

Gogle'da En Üstlerde Olmaya Hazırmısınız?

Uzman yönetimi

SEO konusunda son derece profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Siz arkanıza yaslanın ekibimiz firmanızı en iyi yerlere taşısın… 

zamandan kazanın

Hedef kitlenize ulaşırken beklemenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz tarafından sizi potansiyel müşterilerinize hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

BEST SEO ÇÖZÜMLERİ

En İyi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Teklif Alın

Tempa Reklam ve Mimarlık olarak SEO çözümlerimizle sizlere en uygun fiyatlar ve kalite ile size hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

İşinizi Büyütmek İçin Tercih Edebileceğiniz Çözümlerimiz

Tempa Reklam ve Mimarlık olarak sürekli çalışarak mutlu müşteri kitlemizle daha iyi sonuçlar almaktayız. Sizde markanızı bizimle büyütmek isterseniz  hemen başvurabilir veya diğer ajans hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?