Mimarlık Hizmetlerimiz

Tempa Mimarlık Hizmetleriyle Tanışın ve Projelerimizi Yakından İnceleyin!

Taslak Proje Oluşturma

Taslak (Avan) Proje Nedir?

Mimarlık Hizmetleri olarak Taslak kelime anlamı olarak bir şeyin kesin biçimini almadan önceki halidir. Taslak proje bir planın veya projenin isteklere uygun biçimde ön çalışmasına verilen isimdir. Projenize karar vermeden önce kesinlikle yapılması gereken bir çalışmadır. Taslak proje eş anlamlı olarak avan proje olarak da adlandırılır.

Taslak (Avan) Proje Neden Önemlidir?

Taslak projelerin yapılma amacı zamandan ve bütçeden tasarruf etmektir bunun yanı sıra projenizin daha detaylı ve isteklerinize tam manasıyla hitap eden bir proje olmasında büyük rol oynar. Taslak proje yapılırken bazen hayalimizde canlandırdığımız işlemlerden çok daha fazlası bu çalışma sayesinde ortaya çıkabilir ve aynı zamanda hayal ettiğiniz bazı planlamalar da taslak proje çalışması sayesinde projenize uygun olup olmadığını görmenizi ve çözüm üretilmesini sağlar.

Taslak Projede Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Taslak proje çizimlerini yaparken öncelikle sizlerin istek ve düşüncelerini göz önünde bulundurmak bizim için çok önemlidir bunun için sizleri dinleyip isteklerinizi not ediyoruz bu konuda detaylı araştırmalar yapıp size uygun taslak projeler hazırlıyoruz. Sizin için hazırladığımız taslak proje seçeneklerinden size uygun olanı birlikte seçerek o proje üzerine çalışmalarımız sürdürüyoruz ve taslak projenizi tamamladığımız da size sunup onayınızı alıyoruz daha sonra bu taslak projeyi bir uygulama projesine dönüştürerek detaylı çizim ve modelleme işlemlerini yapıp projenizi son aşamaya getiriyoruz.

MİMARİ MODELLEME

Mimari Modelleme Nedir?

Mimarlık Hizmetleri olarak Mimari modelleme bir mimari planın gerçeğine uygun şekilde birebir ölçü ve gerçeklikte dijital ortamda oluşturulmasına denir. Mimari modelleme projenizi daha detaylı ve projeniz tamamlandığında ortaya çıkacak sonucu önceden görmenizi sağlar.

Mimari Modelleme Neden Yaptırmalıyım?

Mimari modelleme, size projenizin bitmiş ve gerçeğe uygun halini sunar bunun avantajı ise mimari modelleme yaptırdıktan sonra uygulama esnasında karşınıza çıkabilecek engelleri önceden görüp projenizi ona göre şekillendirmenizi sağlar. Mimari modelleme projeniz de ki yerleşimleri yapmanızı mobilyalarınızdan duvar rengine kadar projenizin her alanına önceden dokunma fırsatı verir ve sizi gereksiz masraflardan kurtarır. Kolayca maliyet hesabı yaparak bütçenizi planlamanızı sağlar ve aynı zamanda birçok işi önceden planlamanızı hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi kolaylaştırır projenizdeki kötü sürprizlerden kaçınmanızı ve önünüze çıkabilecek engelleri veya yeni fikirleri kolayca bulmanızı sağlar.

MİMARİ UYGULAMA

Mimari Uygulama Nedir?

Mimari uygulama çizdirmiş olduğunuz projenin gerçekte uygulanmasına verilen isimdir. Mimari uygulama çeşitli şekillerde ve projenize göre belirli standartlar çerçevesinde uygulama şekil ve sıralama olarak farklılık gösterebilir.

Mimari Uygulama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Mimari uygulamanın en önemli kısmı projeyi doğru analiz edip doğru malzeme seçimlerini bulmaktır. Kaliteli malzeme ve işçilik projenin kullanılabilirliği kadar önemlidir. Mimari uygulama sırasında oluşabilecek problemleri önceden analiz edip sizler için ortadan kaldırıyoruz projenizi en az sizin kadar benimseyerek her adımını planlayıp kaliteli ve hızlı sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Mimari uygulama konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ev dekorasyonu, işyeri dekorasyonu, villa dekorasyonu, cafe dekorasyonu, ofis dekorasyonu, mimari dekorasyon, restaurant dekorasyonu, salon yenileme, butik dekorasyonu, eczane dekorasyonu, konsept dekorasyon, çocuk odası dekorasyonu, mutfak dekorasyonu

Markanızı Birlikte Büyütelim

AFYON MİLLET parkı TAMAMLANDI

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?