Neon Duvar Tabelası

Neon Tabela Nedir?

Neon kelime anlamıyla bükülmüş floresan demektir. Özel olarak üretilen ateşte ısıtılarak şekil alabilen cam borular kullanılarak yapılan bir tabela çeşididir. Yaydığı ışığın özellikleri keskinlik ve parlaklığı, görseli kuvvetli ve cezbedici olmasıdır. Sıradan bir tabela olmaktan öte bir sanattır. Etkileyici ve kaliteli bir neon tabela ustalık, yetenek ve ince işçilik ister. Tempa Reklam bu özellikleri taşıyan ayrı bir ekibe sahiptir.

Neon tabela reklamcılık alanının tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünüdür. Renkleri ile gecelere ayrı bir hava katan neon tabela çeşitleri yıllardır vazgeçilmez tabela modeli arasına girmiştir. Neon tabelalar aydınlatma sektöründe, televizyon tüplerinde, paratonerlerde, dalga metre tüplerinde ve yüksek voltaj göstergelerinde kullanılır.

Neon Tabelaların kullanım süresi 7 ve 13 yıl arasında değişiklik gösterir. Bu durum neon tabelanızın devamlı açık kalmasıyla ilişkilidir, ayrıca trafolarının ömrü de 3-5 yıl gibi rakamlar arasında değişiklik gösterebilir.

Neon 360° ışık yayar. Yazının önü gibi arkasını da aydınlatır.

Neonla yapılan tabela sıradan değildir. Neon tabelalı mekan, diğer mekanlardan anında farklı görünür.

Kalite ve titizliğin ürünü reklam tabela çalışmalarımızı sizler için üretiyoruz.

Markanızı Birlikte Büyütelim

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?