Fotoğraf - Video Çekimi

Tempa Reklam hizmetleri olarak 2012 yılından beri profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetleri vermekteyiz. Uzman ekip kadromuzla profesyonel çekimler gerçekleştirmekte her sektöre özel profesyonel çekimler gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Tempa Reklam Hizmetlerini Yakından Tanıyın

Reklam sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan Tempa Reklam,  sektör tecrübesi , uzman ekip kadrosu ve mutlu müşteri kitlesiyle  hizmetlerine devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle fotoğraf ve video çekimlerinin dijital dünyada önemini bilenlerin ve her zaman önde olmayı sevenlerin tercihi Profesyonel fotoğraf ve video çekimleridir.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmetlerimiz

Uzman Ekibimizle firma veya markanızı en iyi şekilde tanıtımını yapabileceğiniz hizmetlerimizi yakından inceleyin.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf Çekimleri

Hizmetleriniz veya ürünlerinizin tanıtımı profesyonel ekibimiz ve son teknoloji, ekipmanlarımızda paylaşmak istediğiniz platformalara özel olarak çekimler gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Video Çekimleri

Sizi en iyi şekilde tanıtmayı sağlayan ve müşterilerinizi en çok etkileyen önemli bir araç da video çekimleridir. Profesyonel ekibimizin size özel kurgusal olarak çekimlerini gerçekleştirdikten sonra profesyonelce düzenlemesini yapmaktadır.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Drone Çekimleri

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyoruz. Tanıtım hizmetlerini yakından takip ettiğimiz teknoloji imkanı profesyonel dronelarla dış mekan çekimleri, geniş çekimler, düğün vb. çekimler gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf Çekimleri

Ürün Fotoğrafçılığı
Profesyonel Ürün fotoğrafçılığı yakın zamandan beri adından sıkça söz ettiren bir sektördür. Bu doğrultuda internetin yaygınlaşması ile birlikte ürün fotoğrafçılığının da oldukça yaygınlaşmaya başladığını söylemek mümkün olmaktadır. Ürün fotoğrafçılığı oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunulan bir sektördür. Bu doğrultuda gıdadan kozmetiğe, tekstilde mobilyaya varıncaya kadar pek çok farklı kategoride ürünün fotoğraflanması ürün fotoğrafçılığının kapsamına girmektedir. İyi bir ürün fotoğrafı çekiminin yapılması, alanında uzman ve profesyonel olan bir fotoğrafçının ve ekibin sayesinde mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli bir ürün fotoğrafı için; çekim için gerekli olan ekipmanların bulunması da gerekli olmaktadır.
Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf Hizmetlerimiz

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI
Yemek Fotoğrafçılığı bilinen adı ile Stil life günümüzün en popüler gelişmeleri ile birlikte uyum içindedir. Restoran, Cafe ve otellerin yemek ve içecek hizmeti veren kurum ve kuruluşların görsel menü tasarımları ve interaktif medya platformlarının görsel kalitesini belirlemede etkin bir role sahiptir. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları interaktif arşivleme yaparak dijital menü içeriklerinden küçük el ilanlarına kadar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir restoran işletmecisi iseniz insanların yemek siparişi verdikten sonra bekledikleri kısa bir süreçte en çok etki altında olacakları zaman dilimi olduğunu unutmamalıyız. Müşterilerimizin beklediği anda Yemek fotoğrafçılığı hizmetiyle çektirmiş olduğunuz kaliteli fotoğrafları izlemesi akılda kalıcılığı artıracak ve etkili bir bilinç altı göndermesi yapacaktır.
GIDA - YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI - STİL LİFE
Giyilen kıyafeti ve diğer moda öğelerini ön plana çıkarmak için yapılan çekimler moda fotoğrafı olarak adlandırılır. Bu branşa da moda fotoğrafçılığı denir. Moda fotoğrafçılığının amacı, içinde sanatsal öğeler barındıran görseller meydana getirmektir. Moda fotoğrafçılığı bu anlamda, fotoğrafçılara kendi hayal güçlerini kullanma fırsatını vermektedir. Moda fotoğrafları sıradan bir ürünü tanıtırken hayal gücünden faydalanarak, tüketicileri harekete geçirmeyi hedefler. Moda fotoğrafının temel amacı, giysileri tanıtmak ve satmaktır.
ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAFÇILIK
Endüstriyel fotoğrafçılık ile işletmeniz, tesisiniz, veya faaliyetini yürüttüğünüz mekana kimlik hatta ruh kazandırmak için ekibimizle en uygun zamanı, en iyi ışık koşullarını oluşturuyor ve işletmenize hak ettiği önemi vererek sizin için fotoğraf karelerine sığdırıyoruz. Her türlü iç mekan ve dış mekan çekimlerinde deneyimli ekibimiz size en doğru fotoğrafları ve tanıtımı sağlamaktadır.
Fotoğraf ve Video Çekimi

Video Çekimleri

Profesyonel çekimler için uzman ekibimiz tarafından iç mekan dış mekan kurgusal çekimler gerçekleştirilerek firma veya ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz

Drone Çekimleri

Teknolojik cihazlarımızla özellikle dış mekan çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Tanıtım konusunda son derece etkili çekimlerin gerçekleştirildiği bu yöntemi kesinlikle denemelisiniz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Video Çekimleri Hakkında Bilgi Almak İçin

Öne Çıkan Projelerimiz

Fotoğraf, video ve drone çekimlerimizi görebilirsiniz

Bizi Tercih Edenler

Markanızı Bizimle Büyütmek İster Misiniz?

Sizi ArayalımSohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?