3 BASİT İPUCUYLA FUARLARDA DİKKAT ÇEKİN!

Bir fuar veya etkinlikte sergilenirken dikkate alınması gereken çok şey var; 
Tema, markalı bayraklar, markalı pankartlar, üniforma, bildiriler, personel, broşürler, liste sonsuz görünüyor…  Ama en önemlisi, bunu nasıl doğru yapacağınız konusu. Standınızla olumlu, kalıcı bir izlenim bırakmak için bir servet harcamanıza ve zirveye çıkmanıza gerek yok. Bu 3 basit adımı izleyin ve başaracağınızdan emin olun!

1. İşleri fazla karmaşık hale getirmeyin.

Bazen daha az. Standınızın göz alıcı olmasını isterken aynı zamanda mesajınızı basit ve etkili bir şekilde yansıtmak istersiniz. Fuar standınızın karmaşık grafikler ve nesnelerle aşırı kalabalık olması, standınızın dağınık görünmesine neden olabilir ve katılımcıların sizi ziyaret etme cesaretini kırabilir. Mesajınızı açık ve öz tutun, birkaç basit ifadeyle birlikte ilginç grafikler kullanın. Stratejik olarak yerleştirilmiş bayraklar, afişler ve tabelalar kullanmak, bütçenizi zorlamadan öne çıkmanıza da yardımcı olabilir.

2. Etkilemek için giyinin.

Hiçbir şey insanları kötü giyimli personelden daha fazla bir standı ziyaret etmekten alıkoyamaz. Standı yöneten herkesin akıllı, profesyonel ve aynı üniformayı giymesini sağlayın. Tasvir ettiğiniz görüntüyü düşünün. Tam bir takım elbise çok profesyonel görünse de çekici olmayabilir, oysa bir tişört dağınık olabilir. Amacınız, yaklaşılabilirlik ve profesyonellik arasında bir denge sağlamaktır.

3. Broşürlerinizi doğru bir şekilde alın.

Herkes promosyon ürünleri sever. Hepimiz fuarlara gideriz ve biriktirdiğimiz bedava kalemler, yapışkan notlar ve diğer anlamsız eşantiyonlardan keyif alırız, evde hepsini bir yere bırakır ve unuturuz. Sağlayabileceğiniz en iyi eşantiyonlar, insanların yanlarında götürüp fiilen kullandıklarıdır. Bu, o kişinin logonuzu günlük olarak görmesini sağlar. Örneğin, üzerinde logonuz ve iletişim bilgileriniz olan küçük bir seyahat nane şekeri kutusu mükemmel bir hediyedir – herkes naneli şekerleri sever, kısa süre dayanırlar, kompakttırlar.

Eşantiyon yapacaksanız, maliyetten tasarruf etmeyin – ucuz kalemler çöp kutusuna atılır! Hepimizin evinde veya iş yerinde o kadar uzun süredir var olan ve o kadar çok kullanılmış ki üzerindeki logo eskimeye başlayan bir kalem var – bu kalem ucuz kalemlerden birkaç Türk Lirası daha pahalıya mal olur, ancak saklamaya değer, her kuruşuna değer.. Şirketiniz, onu kullanan tüm insanların zihninde.

Bütçeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, TEMPA REKLAM, fuarlarınızı başarılı kılmanıza yardımcı olabilir. Fuar stantları, ürün stantları, tabelalar, panolar,  bayraklar ve pankartlardan kalemlere ve kişiselleştirilmiş giysilere kadar her alanı kapsıyoruz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

 

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?