Kolay Kullanım Mobil Uyumlu Özgün Tasarımlı

Blog Web Sitesi

Neler Yapıyoruz?

Blog Web Sitelerin tüm özelliklerini sizlere profesyonel tasarımlarla sunuyoruz…

Özellikler

Kolay Kullanım

WordPress, bir blogdaki tüm düzenleme işlemelerini blog yazarı adına otomatik olarak yapar. Görünüm ve işlevlerle ilgili başlangıçta yapılan tercihler dışında blog yazarlarının tek yapması gereken, düzenli yeni blog yazıları eklemektir.

Özellikleri

%100 Moibl Uyumlu Responsive

Blogunuz mutlaka mobil uyumlu olmalıdır: Sitenizin tasarımı ya da teması mutlaka mobil uyumlu olmalıdır. Yani siteniz bilgisayarınızda ne kadar güzel görünüyorsa telefonunuzda veya tablette de o kadar iyi görünmelidir. We Are Social Ocak 2018 araştırma verilerine göre, internet trafiğinin %53’ü mobil telefonlardan, %4’ü tabletlerden, %43’ü bilgisayarlardan gelmektedir. İnternet trafiğindeki mobil kullanım oranı hızla artmaya devam etmektedir.

Başarılı Blog Hazırlama Rehberi

Blog İçeriğinin Bir Kuruluş İçin Önemi Nedir?

Blog içeriği trafik sağlar

Blog içeriği blogunuza ve dolayısıyla web sayfanıza trafik sağlar. Bu da markanızın bilinirliği açısından oldukça önemlidir.

Blog içeriği SEO için gerekli ve önemlidir

SEO (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu olarak adlandırdığımız kavram için blog yazıları çok önemlidir. Blog içeriğiniz sayesinde, arama motorunun algoritması daha çok ziyaretçinin blogunuzu ziyaretini algılayacak ve dolayısıyla blogunuz ve markanız SERP ( Search Engine Results Page) yani arama motoru sonuç sayfasında daha iyi yerlere yükselecektir.

Uzun dönemli bağlılık sağlar

Diyelim ki bir şehri gezmeye gideceksiniz. O şehirle ilgili ön araştırma yaparken şehrin ismi sizi bir araç kiralama firmasına yönlendirdi. Firmanın o şehirle ilgili öneri ve bilgiler verdiği yazıyı çok beğendiniz. Yazıda ayrıca bu şehirde nasıl araç kiralanacağı bilgisi de, araç kiralamanın ne kadar iyi bir seçenek olacağı bilgisi de var. Blogunu okuduğunuz araç kiralama firması önceden tercihleriniz arasında yoksa dahi ilk tercihiniz olmaz mı? Memnun kaldığınız takdirde her gezinizden önce ilk o blogun tanıtım yazısına bakmaz mısınız? Yine bir araç kiralama ihtiyacınız olduğunda bu markayı tercih etmez misiniz? Büyük olasılıkla edersiniz.

Sizi Arayalım

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?